top of page

Služby

Food Delivery

Doručení Jídla

Ve Farah Food se snažíme, aby pro vás nakupování bylo co nejpohodlnější. Proto nabízíme rozvoz jídla  pro naše zákazníky. Pro více informací ohledně doručení se zeptejte našich zaměstnanců, nebo napište na email farahfood@ita.cz.

Image by Max Delsid

Příprava Masa

Ušetřete čas při vaření pomocí našich služeb přípravy masa. Maso vám vyčistíme, nařežeme,  okořeníme a dáme na špejle podle vašeho přání. Stačí, ho dát na gril nebo do trouby, a za pár minut můžete servírovat.
Objednejte si prostřednictvím SMS +420 603 156 895 nebo se zastavte na prodejně a na všem se domluvíme.

Hummus Plate

Prohlídka a Ochutnávka

Víme, že mnoho z vás chce vyzkoušet orientální jídlo, ale nevíte, kde začít. Proto nabízíme prohlídku našich produktů s průvodcem, který vám vybere degustačních vzorky k ochutnání. Je to ideální dárek pro milované a kulturní zážitek v srdci Prahy.
Zeptejte se na pokladně pro více informací.

Fresh Falafel

Speciální Objednávky

Pro zákazníky, kteří ví, co se jim líbí, ale v Praze to nemohou najít, nabízíme službu Speciální objednávky. Přijďte k nám s konkrétním požadavkem, a uděláme vše pro to, abychom pro vás produkt zajistili co nejdříve a možná ho i integrovali do naší stálé nabídky v obchodě.
Stačí se zeptat některého z našich zaměstnanců, zaznamenáme to a ozveme se vám, zda to dokážeme získat a jak rychle to budeme mít.

bottom of page